RENDELKEZÉSRE ÁLLUNK
Mindennel szeretünk foglalkozni, ami e-learning! Ebből kifolyólag szívesen vállalunk tanácsadói feladatokat is. Ha tudod már, hogy mit szeretnél, de nem tudod, hogy hogyan kezdj hozzá, akkor ne habozz felkeresni minket!
Fontosnak tartjuk, hogy bevezetett rendszereink, elkészített tananyagaink, illetve megtartott oktatásaink után is megnyugtató közelségben maradjunk – tudjuk jól, hogy valami újba kezdeni mindig nehéz, ezért egészítettük ki szolgáltatásainkat egy általános tanácsadói hozzáállással, hogy ne csak a megvalósítást támogassuk, hanem a tervezést és szervezést, karbantartást és fenntartást is. Célunk a folyamatos progresszivitás, mely megköveteli, hogy elkészített munkáinkat időről-időre felülvizsgáljuk és tartsuk a lépést a folyamatosan változó világgal. Támogatói munkánkat havi konstrukciójú rendelkezésre állás formájában tudjuk biztosítani – hogy az adott csomaghoz tartozó időkeretet mire használod fel, az már csak rajtad múlik:
TANÁCSADÁS
ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
ÜZEMELTETÉS, HOSZTING
TANANYAGFEJLESZTÉS TÁMOGATÁSA
Évek alatt csiszolódott belső folyamatainkon keresztül kitapasztaltuk milyen ismeretek szükségesek egy e-learning apparátus sikeres kiépítéséhez. Oktatásaink alkalmával az e-learning 2 alappillérét járjuk körbe – oktatásmódszertan és technológia.
Szeretünk az oktatási eseményekre workshop és tanácsadói platformként tekinteni – a fókuszba emeljük a gyakorlást, illetve az adott szervezeti környezethez igazított egyedi e-learning stratégia kiépítését, hogy az ismereteket ehhez igazítva, valódi felhasználási tudást adhassunk át.
Szakértő kollégáink rendszerhasználati és tananyagfejlesztési workshop-ok keretein belül segítenek megszervezni az első képzéseket, demonstrálják a szoftverek adta felhasználási lehetőségeket, domborítják ki a fontosabb pedagógiai irányelveket.
Az alábbi szinteken javasoljuk oktatásainkat igénybe venni:
1.
Szeretnéd digitális vagy online formában szervezni a már meglévő vagy új képzéseidet, de nem tudod hogyan állj neki?
2.
Rendelkezel már egy Moodle rendszerrel, de úgy érzed nem használod még magabiztosan az e-learning funkciókat?
3.
Rendelkezel már egy Totara rendszerrel, de szeretnéd tudni használni a képzésmenedzsment moduljai?
4.
Belső erőforrásból költséghatékonyabbnak látjátok az e-learning tananyagok készítését, ezért szeretnétek Ti magatok fejleszteni azokat?
SZAKMAI BLOGJAINK
Ha részletesebben is érdekelnek oktatásaink és workshop-jaink, akkor írj nekünk a KAPCSOLAT menüpontra kattintva, illetve nézz körül a témához kapcsolódó blogjainknál!
Új felnőttképzési rendszer: gyakori kérdések és válaszok
Az új felnőttképzési rendszer kapcsán számos téves elképzelés kering. Cikkünkben megválaszoljuk tömören és érthetően a legfontosabb kérdéseket a témában!
5 neuroedukációs gyakorlat a hatékony és hosszú távú tanulásért
Az otthoni tanulás elterjedésével új memóriafejlesztő gyakorlatok is kialakultak, amelyek segítenek feldobni és hatékonyabbá tenni a tanulást. Cikkünkben 5 neuroedukációs memóriagyakorlatot mutatunk be!
Hogyan változtatta meg a technológia az oktatást, és mi várhat még ránk?
A technológia fejlődésével az oktatás is változik. Milyen változásokat hozott már, és mi várható még a jövőben? Ismerd meg a technológiai fejlődés oktatásra gyakorolt hatásait!
Pedagógia speciális környezetben
Van, amikor az oktatás csak rendhagyó környezetben tud megvalósulni. Az ilyen esetekre speciális pedagógiák alakultak ki, mint például a kórház- és a börtönpedagógia.
A pedagógia fejlődése és meghatározó alakjai
A pedagógia meghatározó alakjainak köszönhetjük a mai oktatási rendszerek alapjait.
Csapatmunka: fogalma, jelentése és legfontosabb szabályai
Mi az a csapatmunka, mit is jelent pontosan, hogyan definiálható — és melyek a legfontosabb, minden esetben működő aranyszabályai?
Prezentációs technikák: milyen egy nagyszerű prezentáció?
A prezentációk legfontosabb célja az, hogy a hallgatókat informálja, meggyőzze vagy motiválja, attól függően, hogy mi az előadás — és az előadó — célja.
Mi a projektmenedzsment fogalma, jelentése feladata?
Mi az a projektmenedzsment, hogyan hangzik a fogalma, mi a pontos jelentése, és ami talán a legfontosabb mind közül: mi a feladata?
Kapcsolattartás munkatársakkal és ügyfelekkel — tippek, eszközök
Milyen hatékony, produktív és egyszerű módjai vannak, hogy a kapcsolattartás munkatársakkal és ügyfelekkel mindig zökkenőmentes legyen?
Konfliktuskezelés: jelentése, módszerek, technikák (útmutató)
A konfliktuskezelés az egyik leghasznosabb készség — de vajon mit is jelent valójában, milyen módjai vannak, melyek a legjobb technikák?
A kommunikáció fogalma, jelentése, fajtái és célja
Minden, amit a kommunikációról tudni érdemes: hogyan definiáljuk, mi a célja, milyen fajtái vannak és melyek a leghatékonyabb eszközei?
Minden, amit a H5P-ről tudni érdemes (útmutató)
Mi az a H5P, hogyan segíti az e-learninget és miben más, mint a hasonló piaci szoftverek? Minden, amit tudni érdemes róla — egyetlen helyen.
Videókonferencia: A legjobb alkalmazások videobeszélgetéshez
A különböző videókonferencia alkalmazásoknak számtalan előnye van, globálisan és az e-learning világában is. Melyek a legjobb alkalmazások?
Webinárium: Jelentése, lényege és előnyei (útmutató)
A webinárium manapság népszerű kifejezéssé vált a digitális térben, de vajon mi a jelentése, a lényege és melyek a legfontosabb előnyei?
Digitális tananyag: A legjobb magyar és nemzetközi források
Melyek a legjobb digitális tananyag források külföldön és idehaza? Milyen oktatóanyagokat érhetünk el fizikailag vagy online? Útmutató!
A legújabb és legérdekesebb e-learning trendek napjainkban
A technológiai újítás az oktatást is erőteljesen érinti, ezáltal olyan új trendek kezdenek kirajzolódni, amik teljesen át fogják rajzolni az iparágat.
E-learning és digitális konferenciák 2023-24-ben
Posztunkban összegyűjtöttük a legfontosabb e-learning konferencia rendezvényeket a távoktatás, digitális képzések és oktatási informatika területéről.
Az explicit tudás és az e-learning találkozása
Mi az “explicit” jelentése, mit érdemes tudni az explicit tudásról, hogyan kapcsolódik mindez az e-learninghez? Minden információ, egy helyen!
A tacit jelentése és a tacit tudás megszerzése
A tacit jelentése: rejtett, hallgatólagos vagy intuitív. Ahhoz, hogy ezt a tudást megszerezzük, más fajta oktatóra és oktatási rendszerre van szükségünk.
Minden, amit a céges tudásanyagokról tudni érdemes
Mi az a céges tudásanyag, milyen előnyei vannak, és miért van rá szüksége minden egyes vállalatnak? Íme minden, amit tudni kell róla!